ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Згідно р.1 ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний строк – це строк, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов’язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.
Строк служби – календарний строк використання продукції за призначенням. Протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.
Строк служби дорівнює гарантійному строку.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно р.2 ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів».
У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядається.
Гарантійний строк носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу чи початку сезону (для взуття):

  • Зимовий сезон з 15 листопада до 15 березня
  • Літній сезон з 15 травня до 15 вересня
  • Весняний сезон з 15 березня по 15 травня
  • Осінній сезон з 15 вересня по 15 листопада
Купуючи товари в мережі магазинів дитячого взуття Kinder Moda, Ви погоджуєтесь з даними рекомендаціями по догляду та порядком експлуатації взуття, а також гарантійними строками.
Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких повинні відповідати взуття та супутні товари (або «документів» або «якого»)
ДСТУ 2157 «Взуття. Термін та визначення».
ДСТУ 2158 «Взуття. Дефекти. термін та визначення».
ГОСТ26167:2009 «Взуття повсякденне. ТУ».
ГОСТ 19116:2007 «Взуття модельне. ТУ».
ГОСТ 26165:2009 «Взуття дитяче. ТУ».
ДСТУ 2063 «Взуття для активного відпочинку. ТУ».
ГОСТ 1135;2007 «Взуття домашнє, дорожнє. ЗТУ».
ГОСТ 8541 «Вироби панчішно-шкарпеткові, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ТУ».
ГОСТ 2056 «Колготи, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ЗТУ».
Гарантійні строки (терміни) товарів згідно р.II ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»:
Взуття для дорослого населення:
а) взуття повсякденне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних та штучних шкір:
- не менше ніж 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону;
б) взуття модельне з верхом з натуральної шкіри, синтетичних та штучних шкір:
- не менше ніж 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття дитяче:
- не менше ніж 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття для активного відпочинку:
- не менше ніж 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття домашнє та дорожнє:
- не менше ніж 40 днів з дня продажу через роздрібну мережу.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Рекомендації фахівців:

- Купівля
Підбирати взуття потрібно за розміром ноги. Нога не повинна бути стиснута. В разі невідповідності розмірів взуття та ноги можуть виникнути проблеми: деформація взуття, розрив швів, поява тріщин та заломів.
Рекомендованный запас довжини устілки для дитячого взуття становить: 5-7 мм, для демисезонного та зимового взуття 5-10 мм.

- Прання
Прання взуття будь-якого виду забороняється.

- Чищення
Для взуття з лакової шкіри, ВРХ, шевро та текстилю:
1. У разі забруднення необхідно, по-перше, видалити пісок, а потім очистити поверхню взуття вологою м’якою тканиною. Поверхню не варто сильно терти, тому що зовнішні волокна матеріалу можуть бути пошкодженими, після чого матеріал втратить свої якості та зовнішній вигляд. Після чищення рекомендується висушити взуття природним шляхом та обробити захисним засобом для догляду за взуттям.
Для взуття з верхом із замші та нубуку:
2. У разі забруднення взуття висушити природним шляхом. Потім спеціальною щіткою або гумкою видалити пісок та обробити засобом для чищення замші та нубуку. Поверхню взуття не варто сильно терти, тому що зовнішні волокна матеріалу можуть бути пошкодженими, після чого матеріал втратить свої якості та зовнішній вигляд.

- Сушіння
Якщо взуття намокло – висушіть його в умовах кімнатної температури. Категорично забороняється сушіння на батареї або за допомогою нагріваючих приладів. З метою запобігання деформації взуття при сушінні необхідно використовувати спеціальні прилади для збереження форми (колодки, розтяжки). Взуття сохне близько 20 годин. В період експлуатації взуття необхідно періодично провітрювати.

- Обробка
1. Перед використанням, на щойно придбане взуття, необхідно нанести захисний шар (окрім лакованого взуття) від вологи, бруду, пилу та плям за допомогою спеціального засобу, залежно від типу шкіри з якого виготовлено взуття. Захисний засіб необхідно нанести 3-4 рази перед використанням взуття.
2. Для того, щоб взуття на довгий час зберігало привабливий зовнішній вигляд, не промокало та не втрачало форму, використовуйте спеціальні засоби для догляду за взуттям. Всі виробники якісного взуття намагаються фарбувати шкіру натуральними фарбниками. З метою запобігання фарбування панчох, шкарпеток та ніг у перші дні використання, слід використовувати спеціальний аерозоль для взуття. З метою запобігання появі на шкірі плям від солі рекомендується регулярно використовувати засоби для відштовхування води.

- Експлуатація:
1. При експлуатації взуття потрібно враховувати сезонність. Не носіть взуття на шкіряній підошві та взуття з текстильних матеріалів, замші чи велюрів у дощову погоду. Промокання взуття не є причиною для звернення з претензією.
2. Не рекомендується носити лаковане взуття та взуття на шкіряній підошві у вологу дощову та снігову погоду. Пам’ятайте, що за низької температури тонке взуття може розшаруватись, а лак може полускатись.
3. Придбане Вами взуття не призначене для використання в екстремальних умовах.
4. Одягайте взуття тільки розшнурованим, або розстебнутим та користуйтесь «ложками» для взуття – це допоможе запобігти розриву заднього шва та збереже форму взуття.
5. Уникайте попадання на взуття їдких речовин.
6. Не виставляйте взуття на довгий час під сонячне проміння або проміння електроламп, це може призвести до вицвітання покриття шкіри та втрати зовнішнього вигляду.
7. Взуття на шкіряній підошві потребує застосування профілактичної гумової накладки.
8. Не використовуйте одну й ту ж пару взуття щодня, виробу необхідно давати відпочинок. Оптимальний варіант на кожний сезон мати 2-3 пари взуття.

- Зберігання:
1. На період довгострокового зберігання взуття користуйтесь колодками та розтяжками для збереження його форми.
2. Зберігати взуття слід у картонній коробці, мішку з тканини або спеціальній шафі при температурі від +14 до +25°С.

- Ремонт:
1. Ремонт здійснюйте лише в організаціях, що мають відповідний дозвіл на зазначений вид діяльності.
- Особливі умови.
Нерівномірність кольору чи структури шкіри характеризує її натуральність і підкреслює її неповторність, а не є дефектом.
Якщо Ви придбали взуття з кольоровою підкладкою (чорного, червоного, сріблястого та інших кольорів), то будьте готові до того, що під дією вологи і поту підкладка може фарбуватися, що не вважається дефектом виробництва.
Вимоги стосовно якості взуття, яке експлуатується не по сезону, не приймається.
Заломи шкіри в місцях найбільшого перегинання, які утворюються в процесі формування взуття по стопі, є істотними наслідками експлуатації взуття і не є дефектом. Прання будь якого виду забороняється.
При дотриманні вищевказаних правил експлуатації та догляду магазин Kinder Moda гарантує високу якість виробів протягом гарантійних строків носіння (експлуатації), встановлених Законодавством України та нормативно-технічною документацією.
При зверненні до Продавця з питань обміну чи повернення взуття у випадках, встановлених Законом України "Про захист прав споживачів", Покупець повинен надати:
  • чисте взуття, упаковане в фірмову індивідуальну коробку;
  • усі комплектуючі деталі;
  • чек (документ, що підтверджує придбання товару).
Гарантія не поширюється на знос устілок, набойок і профілактики, що обумовлені терміном експлуатації.

Згідно р.2 ст.9 Закону України "Про захист прав споживачів".

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Купуючи дитяче взуття в інтернет-магазині Kinder Moda, Ви приймаєте та погоджуєтеся з вищевикладеними гарантійними умовами.

Підпишіться на розсилку