ОБМІН 365 днів!

Рік на роздуми! Нові умови обміну!

Наш магазин Кіндер Мода надає унікальну можливість своїм покупцям, для того щоб обміняти куплений товар протягом 365 днів.

Тепер будь-яку пару взуття Ви зможете обміняти протягом 365 днів з часу покупки. За будь-якої причини, взяли на виріст та не доросли або переросли, прийшов час носити та вже не подобається, не підходить колір і т.п. Таким чином покупці нашого магазину можуть бути спокійні купуючи дитяче взуття наперед. І не переживати, що не вгадають з розміром!

Умови для обміну взуття!

  • Взуття має бути не ношеним (без слідів потертості підошви та заломів шкіри на носку).
  • Повинні бути збережені упаковка, ярлики та чек.

Для використання послуги «Обмін 365 днів».

  • зв'яжіться з оператором інтернет-магазину за вказаними контактами або приїжджайте в магазин за адресою: просп. Космонавта Комарова 20А.
  • повідомте про свої наміри (яку модель взуття Ви хочете обміняти і назвіть обрану нову пару взуття, щоб оператор забронював її для Вас).
  • надсилайте взуття на вказану оператором адресу, в відділення Нової Пошти або привозіть в магазин.
  • ми отримаємо взуття та віддамо або надішлемо Вашу нову пару.

Приємних покупок!

Зверніть будь ласка увагу!

Магазин не робить повернення грошових коштів пізніше 14-ти днів! (Виняток, заводський брак). Тому при обміні взуття за послугою «Обмін 365 днів» магазин не робить перерахунок коштів для повернення покупцю і так само не робить обмін однієї пари взуття на декілька пар взуття.

При цьому якщо куплений раніше товар в нашому магазині був дешевше, того товару на який проводиться обмін покупцеві необхідно доплатити різницю.

"Обмін 365" - це наша послуга, а не обов'язок. Тому продавець може відмовити якщо на його думку пункт "умови обміну" порушений.

Підпишіться на розсилку