Клубна карта Kinder Moda

Клубна карта Kinder Moda - дозволяє отримувати бонусні бали і здійснювати більше бажаних покупок в магазинах Kinder Moda і в інтернет магазині. Ми дуже цінуємо і поважаємо наших клієнтів і тому надаємо їм можливість заощадити гроші і накопичити бонуси на покупку наступної пари дитячого взуття.

Як отримати клубну картку в інтернет магазині

Придбати дві пари взуття (одним чеком) в нашому інтернет магазині. Виконавши цю умову Ви отримуєте віртуальну карту, яку можна буде при бажанні обміняти на пластикову при першому Ваш візит в один з магазинів Kinder Moda.

Як отримати клубну картку в магазинах

Також можна отримати карту, заповнивши реєстраційну анкету в одному з магазинів Kinder Moda. В анкеті потрібно вказати свої прізвище, ім'я, дату народження, мобільний телефон, електронну адресу. Саме з цієї інформації можливо в подальшому відновлення втраченої Клубної карти, а також отримання знижок при відсутності Клубної карти в момент покупки.

Бонусна система

Бонуси на карту учасника нараховуються в розмірі 3% від суми чека.

Бонус стає доступним для використання на 15 день після покупки. Термін дії бонусу становить 1 календарний рік. Якщо бонуси не були використані протягом терміну дії, вони анулюються і не можуть бути використані в майбутньому.

При купівлі товару Учасник може оплатити до 50% від вартості покупки бонусними гривнями. При цьому кожна «гривня-бонус» прирівнюється до однієї гривні знижки. Використані бонуси списуються з Рахунку Учасника та повторному використанню не підлягають. Бонусами можна оплатити покупку Подарункового сертифіката і покупку товарів в кредит. При поверненні товару бонусні бали повертаються на рахунок клубної картки учасника.

Рекомендації по використанню клубної картки (на сайті) магазину Kinder Moda https://kinder-moda.com.ua/.

Першим кроком буде реєстрація на нашому сайті (якщо досі не зареєстровані). По-друге Вам необхідно повідомити нам Ваші персональні дані: прізвище, ім'я, дату народження, мобільний телефон, і адресу електронної пошти, який ви використовували при реєстрації на сайті. Надалі, щоб бонусні бали нараховувалися, всі замовлення Вам потрібно створювати самостійно на сайті зі своєї "облікового запису" (Особистий кабінет).


Як працює клубна карта магазину "Kinder Moda".

 Авторизувавшись на сайті, Ви потрапляєте в свою "обліковий запис". Потім вибираєте взуття і створюєте замовлення. В "Кошику", при оформленні замовлення ви зможете побачити нараховані Вам бонусні бали (за попередні покупки, які були оформлені з клубною карткою) і списати їх при створенні замовлення, або накопичувати далі. При поверненні товару витрачені бонусні бали, повертаються на рахунок клубної картки учасника. А нараховані бали за товар, що повертається анулюються

Персональні дані

 Надавши свої персональні дані, Учасник Клубу погоджується з тим, що Kinder Moda вправі використовувати їх для реалізації привілеїв Учасника в рамках активностей Клубу Ми гарантуємо конфіденційність Ваших особистих даних, наданих при заповненні реєстраційної анкети і зобов'язуємося не використовувати персональну інформацію учасників Клубу для цілей, не пов'язаних з реалізацією їх інтересів в рамках активностей Клубу.

Підпишіться на розсилку