ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ми цінуємо своїх покупців і робимо все, щоб ви отримували тільки задоволення від покупок в інтернет-магазині Кіндер Мода. Саме тому ми зробили повернення таким легким.

Якщо Вам товар не підійшов за кольором, розміром або з інших причин, Ви можете його повернути протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення.

Обов'язкові умови для повернення

  • наявність видаткової накладної (знаходиться в посилці з товаром);
  • наявність заповненої заяви на повернення;
  • вироби, що повертаються, повинні мати товарний вигляд (в наявності повинні бути ярлики, бирки, і т.д.).
  • ВАЖЛИВО - товар, який має сліди зносу та експлуатації, поверненню не підлягає.

СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Якщо Ви прийняли рішення повернути товар, будь ласка, повідомте про це заздалегідь в call-центр інтернет магазину Кіндер Мода за тел.: (096) 650-17-15; (050) 050-75-94; (073) 464-55-97

Надішліть нам товар разом із заповненою заявою на повернення будь-якою кур'єрською службою або передайте особисто за адресою: 03056, м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 20А, магазин "Кіндер Мода". Зверніть увагу на те, що в даному випадку Ви несете витрати за доставку (крім випадків, коли повертаєте товар через невідповідність замовлення або виявлення браку або забруднення). Якщо доставка не буде Вами оплачена або Ви вкажете оплату накладеним платежем, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються відправнику і всі витрати, пов'язані з перевезенням, зберіганням та зворотною доставкою несе відправник.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ:

  • Ми повертаємо гроші, за придбаний товар у разі відповідності товару вимогам, протягом 3 днів, з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.
  • Повернення грошових коштів здійснюється шляхом безготівкового зарахування на Вашу банківську карту або на розрахунковий рахунок.
  • Якщо оплата за товар відбувалася готівкою через розрахунково-касовий апарат, то повернення грошових коштів здійснюється готівкою, не пізніше 3 днів після надання Вами заяви на повернення грошових коштів за адресою м. Київ пр. Космонавта Комарова 20А.
  • Якщо оплата за товар відбувалася банківською картою через POS-термінал, то повернення коштів здійснюється шляхом безготівкового зарахування на Вашу банківську карту.
  • Якщо оплата за товар відбувалася через кур'єрську службу, то повернення коштів за придбаний товар здійснюється шляхом безготівкового зарахування на Вашу банківську карту або на розрахунковий рахунок.

Заява на повернення товару

Заява на повернення грошей

Підпишіться на розсилку