Гумові дитячі чоботи - за що ми їх любимо.

У чому підкорювати негоду?


Як же наші діти радіють кожному майбутнього сезону!  А вже прогулянкам по весняно-осіннім калюжам вони радіють вдвічі більше.  Немає дитини, яка б не мріяла підкорювати безмежні простори маленьких вуличних океанів.  І кращими помічниками вашим непосидам в цих захопливих заняттях виступають дитячі надійні гумові чоботи.

Сьогодні поняття «гумові чобітки» все ж розмите.  Дизайн і забарвлення взуття для калюж з кожним роком стає більш привабливим і різноманітнішим.  Відповідно і матеріал, з якого виготовляють вироби для вологого періоду, зазнав якісних доповнень.  І ось вже дітвора крокує в стильних і комфортних чобітках з полівініл- хлориду (ПВХ), з крослайта або ж з комбінованих фактур.  Безсумнівно, кожен з цих матеріалів має масу переваг. Так, наприклад:


* ПВХ – чобітки легкі, неймовірно міцні.  Вони монолітні і мають один лише шов - в місці з'єднання підошви з верхом;

* Крослайт - суцільнолиті, без швів, практично не промокають, і при цьому наділені властивістю приймати форму ніжки;

* Комбіновані - коли низ виготовлений з гумової основи, а верх з плащової або прогумованої тканини.  Найчастіше це модельки-дутики.


Гумові чобітки частіше купуються на демісезон.  Як тільки зимові замети починають танути, виручає гумова модель з хутряним валяночком.  На теплішу погоду підійдуть чобітки з трикотажною підкладкою.


Вибираючи гумові чоботи для вашої дитини в Україні, вибирайте кращі.


Є ряд якостей гумових чоботів, які повинні бути обов'язково враховані при покупці.

1. Зовнішня частина чобітка не повинна викликати сумніву: тільки рівна, гладка, рівномірно ущільнена поверхня.

2. Взуття повинно мати виключно рівний задній шов.  Без перекосів і розривів.

3. Вітається наявність шнурка по верхній частині чобітка.  Цей захист від попадання вологи буде не зайвим.

4. Важливе значення має підошва.  Головні її характеристики: щільна, рифлена, гнучка, з піднятим носочком і стійкою п'ятою.

5. Краще, коли утеплювач в чобітку виготовлений з натурального матеріалу.

Якщо батьки вирішили купувати дитячі гумові чобітки за допомогою інтернет-магазину, важливо отримати грамотну консультацію фахівця.  Нюанси цієї покупки обговоріть заздалегідь, включаючи вибір правильного розміру, придатних моделі та підкладки; а також не забудьте про дизайн.  Адже чим яскравіші та незвичніші будуть гумові чобітки малюка, тим веселіше вийде його прогулянка.


Підпишіться на розсилку