Kinder Moda - Детская обувь

ОБМІН 365 днів!

Рік на роздуми! Нові умови обміну!

Наш магазин Кіндер Мода надає унікальну можливість своїм покупцям, для того щоб обміняти куплений товар протягом 365 днів.

Тепер будь-яку пару взуття Ви зможете обміняти протягом 365 днів з часу покупки. За будь-якої причини, взяли на виріст та не доросли або переросли, прийшов час носити та вже не подобається, не підходить колір і т.п. Таким чином покупці нашого магазину можуть бути спокійні купуючи дитяче взуття наперед. І не переживати, що не вгадають з розміром!

Умови для обміну взуття!

  • Взуття має бути не ношеним (без слідів потертості підошви та заломів шкіри на носку).
  • Повинні бути збережені упаковка, ярлики та чек.

Для використання послуги «Обмін 365 днів».

  • зв'яжіться з оператором інтернет-магазину за вказаними контактами або приїжджайте в магазин за адресою: просп. Космонавта Комарова 20А.
  • повідомте про свої наміри (яку модель взуття Ви хочете обміняти і назвіть обрану нову пару взуття, щоб оператор забронював її для Вас).
  • надсилайте взуття на вказану оператором адресу, в відділення Нової Пошти або привозіть в магазин.
  • ми отримаємо взуття та віддамо або надішлемо Вашу нову пару.

Приємних покупок!

Зверніть будь ласка увагу!

Магазин не робить повернення грошових коштів пізніше 14-ти днів! (Виняток, заводський брак). Тому при обміні взуття за послугою «Обмін 365 днів» магазин не робить перерахунок коштів для повернення покупцю і так само не робить обмін однієї пари взуття на декілька пар взуття.

При цьому якщо куплений раніше товар в нашому магазині був дешевше, того товару на який проводиться обмін покупцеві необхідно доплатити різницю.

"Обмін 365" - це наша послуга, а не обов'язок. Тому продавець може відмовити якщо на його думку пункт "умови обміну" порушений.

Підпишіться на розсилку