Kinder Moda - Детская обувь

Ми запрошуємо до співпраці магазини дитячого взуття з усієї України.

Тепер Ви можете купувати у нас дитяче взуття Woopy Orthopedic оптом!

Умови:

  • мінімальне замовлення 30 пар;
  • термін поставки до 60 календарних днів (при індивідуальному дизайні);
  • передоплата від 30%;
  • доставка по Україні - за тарифами перевізника.

Для отримання прайс листа, необхідно "ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА САЙТІ" і заповнити форму "РЕЄСТРАЦІЯ ОПТОВИКА"
Для перегляду каталогу взуття, перейдіть за посиланням "КАТАЛОГ WOOPY ORTHOPEDIC" "КАТАЛОГ WOOPY FASHION"
З усіх питань оптових покупок пишіть нам на пошту woopy.opt@gmail.com.Дитяче взуття оптом 

Завжди хотіли відкрити власний бізнес, але не знали з чого почати? У цьому вам допоможе інтернет-магазин «Кіндер Мода»! 

Наш інтернет-магазин пропонує дитяче взуття оптом, що буде актуально для продавців дитячого одягу, підприємців і для всіх тих, хто тільки хоче відкрити власну справу. Пропонуємо кожному бажаючому поповнити лавочку власного віртуального чи реального магазину виключно високоякісним взуттям Woopy Orthopedic за доступною ціною. Ця чарівна по якості і дизайну продукція від турецького виробника, яка зможе вразити навіть самого вимогливого покупця, тому проблем з реалізацією не виникне. Ортопедичне взуття Києва різноманітне, при цьому продукція торгової марки Woopy Orthopedic давно і міцно зарекомендувала себе як одна з найкращих.

Придбати у нас дитяче взуття оптом – це виправдане і вигідне рішення, оскільки ми вже протягом багатьох років є офіційним представником турецького бренду Woopy Orthopedic на території України. Здійснюємо оптову продаж дитячого ортопедичного взуття в усіх областях країни, гарантуючи максимально вигідні умови співпраці. Крім того, саме цей бренд, що поставляє на взуттєвій ринок нашої країни моделі, улюблені клієнтам під звучною назвою ортопедичне взуття Woopy, є найбільш продаваним, тому проблем не виникне.

Чому саме Woopy Orthopedic? 

Абсолютно кожна пара виготовляється виключно з натуральних матеріалів – теляча шкіра бездоганної якості. Підошву виготовляє відома італійська фабрика, продукція якої відповідає європейським стандартам якості, тому їй не буде зносу протягом багатьох років. І, звичайно ж, про зовнішні характеристики подбали кращі дизайнери з Італії, які створюють шедеври, відчуваючи тенденції моди та враховуючи побажання потенційних замовників. А адже саме дизайн є основним чинником, завдяки якому чарівні моделі взуття Woopy знаходять шлях до серця своїх клієнтів. 

Основне завдання компанії Woopy Orthopedic – витримати суворі вимоги, які клієнти пред'являють до взуття своєї дитини. Виробник створює взуття не тільки для маленьких дітей, але і для підлітків, тому ви завжди зможете поповнювати полиці магазину якісною продукцією. Фірма займається виготовленням взуття вже протягом 40 років, за рахунок чого змогла досягти заслуженого успіху і високої оцінки серед покупців. Серед каталогу ви зможете знайти: моделі з високим берцем, теплі зимові моделі, повсякденне взуття і взуття для прогулянок. Саме завдяки різноманітному асортименту і якості цього бренду, завжди знайдеться покупець, готовий купити ортопедичне взуття такого рівня.


Переваги співпраці з магазином «Кіндер Мода» 

• пропонуємо якісний товар за доступною ціною, будучи офіційним представником фабрики;

• гарантуємо високу якість продукції абсолютно на кожну одиницю товару;

• ви маєте можливість створити індивідуальний дизайн кожного елемента;

• кожна одиниця товару відповідає міжнародним стандартам якості; 

Якщо ви хочете створити власний бізнес, звертайтеся прямо зараз. Наш менеджер завжди готовий дати відповідь на будь-яке питання, що цікавить вас, а також підібрати асортимент продукції, враховуючи ваш бюджет і побажання ваших потенційних покупців. 

Дитяче взуття оптом – ваш старт у великий бізнес!


Підпишіться на розсилку